...

5 Temel STCW Sertifikaları

2017 TEMEL CRUISE CALIŞMA SETİ :

YENİ FİYATI 145,- TL‘dir. Temel Cruise Çalışma Seti edinen her aday personele Cruise Academy desteği verilecektir.

STCW 95(DENİZDE CAN GÜVENLİĞİ KURSU) Bodrum Marina Dragos Denizcilik Eğitim Merkezi’nde verilmektedir.12 gün teorik ve 3 gün pratik olmak üzere düzenlenen kursların bedeli toplam 900,-TL’dir. Detay bilgiler için Oktay Uzun hocamızı 0532 385 22 75 telefon numarasından arayabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME: Bodrum Marina Dragos Denizcilik Eğitim Merkezi’nde ayrıca iki ay süren GEMİCİ ve 5,5 ay süren YAT KAPTANLIĞI kursları da verilmektedir. İlgilenenler doğrudan Oktay Uzun’u arayabilir ve detay bilgi alabilirler.

Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi STCW dahil tüm kursları vermeye başladı. 

NOT: STCW 95 Kursları Liman Başkanlıkları olan şehirlerde kamu veya özel kurumlar tarafından verilmektedir.Şehrinizde veya şehrinize en yakın liman şehrinde kurs merkezleriyle ilgili bilgiyi bizden alabileceğiniz gibi Denizcilik Müsteşarlığı’nın web sitesinden de öğrenebilirsiniz. (www.denizcilik.gov.tr)

UYARI: Başta Istanbul olmak üzere bazı kentlerde Cruise Gemilerinde iş bulma vaadi karşılığında para talep edildiği, bu yolla dolandırıcılık yapıldığı şikayetleri gelmektedir. Lütfen unutmayınız: "İŞ VAADI KARŞILIĞI PARA TALEP ETMEK KANUNEN YASAKTIR" Lütfen bu vaatlere kanmayınız.